<

У Львові відкриють два дитячі будинки сімейного типу

Цьогоріч у Львові планують обладнати два дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ). У 2014 році відкрили теж два такі будинки, у які влаштовано 15 дітей. Ще троє дітей влаштували у прийомні сім’ї.

Про це повідомила директор департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна під час звіту про роботу за 2014 рік, інформує прес-служба відомства.

«Торік ми відкрили два дитячі будинки сімейного типу на вулиці Тракт Глинянський і вулиці Мечникова, де можуть виховуватися діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування. Таких дітей, насправді, у нас залишається дуже мало. У 2015 році плануємо обладнати два дитячі будинки сімейного типу, щоб повністю закрити питання охоплення сімейними формами виховання», – розповіла Слічна.

Крім того, впродовж року у Львові створили дві прийомні сім’ї, в які влаштували трьох дітей. У два нові дитбудинки сімейного типу – 15 дітей. Окрім того, одну дитину влаштували у ДБСТ Львівської області.

Звагалом у Львові функціонує три дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 22 дитини, та 14 прийомних сімей, де виховується 19 дітей.

Для матеріально-технічного забезпечення трьох ДБСТ з міського бюджету використано 272 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук