Керівництво Львівщини купить житло 20 дітям-сиротам

Сьогодні, 19 серпня, під керівництвом заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Володимира Харчука відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

«Ми повинні взяти на себе повну відповідальність за усі об’єкти, які передаватимуться дітям–сиротам, саме тому детально розглядатимемо кожну пропозицію, яку надаватиме районна влада для покращення житлових умов дітей», - наголосив чиновник.

Начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів обласної державної адміністрації Володимир Лаврін повідомив, що, відповідно до програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт», з обласного бюджету уже виділено 145 тисяч гривень для надання житла дітям Перемишлянського району та 150 тисяч гривень для Дрогобицького району. 

Він зазначив, що загалом програмою передбачено забезпечити житлом 20 дітей-сиріт, зокрема чотирьох із Жовківського, сімох з Перемишлянського, шістьох з Дрогобицького, двох з Турківського та одну дитину з Пустомитівського району Львівської області.

Харчук доручив представникам райдержадміністрацій підготувати необхідні документи на підтвердження права власності на житло, а управлінням облдержадміністрації – документи для розгляду відповідного питання на сесії Львівської обласної ради.

Згідно з результатами засідання комісії, визначені найбільш оптимальні пропозиції щодо купівлі житла дітям-сиротам, дітям, які позбавлені батьківського піклування, та особам з їх числа у Львівській області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук