Cемеро львівських сімейних лікарів уже набрали максимальну кількість пацієнтів

Cемеро львівських сімейних лікарів уже набрали максимальну кількість пацієнтів
фото умовне
Сім сімейних лікарів Львова уже набрали достатню кількість пацієнтів

Станом на 2 липня сім сімейних лікарів у Львові завершили підписувати декларації , бо вже набрали необхідну кількість пацієнтів. З ними підписали декларації навіть більше пацієнтів, ніж це передбачено нормативами МОЗ. Ще трьом сімейним лікарям до 1800 декларацій - саме стільки пацієнтів має обслуговувати сімейний лікар – залишилося підписати 40-160 декларацій.

До сімки лідерів серед сімейних лікарів увійшли: Лариса Ділай (1991 декларація), Ірина Повар (1966), Ірина Яндьо (1953), Галина Ладус (1918), Ольга Середюк (1888), Іванна Заремба (1873) і Галина Гондарук (1837).

Ще троє сімейних лікарів – Олена Балавнєва (1761), Галина Дмитрах (1697) і Олеся Курій (1629) – вже зовсім скоро наберуть потрібний ліміт пацієнтів.

А ось серед терапевтів Львова потрібну кількість декларацій - 2000 декларацій – ще не підписав ніхто. Майже тисячу декларацій з пацієнтами підписала терапевт Олександра Жук. Терапевти Мирослава Митейко, Віра Мрак, Ольга Гайдук, Ірина Звіздарик підписали понад 700 декларацій, а ще п’ятеро терапевтів – понад 500 декларацій.

Серед педіатрів також поки що ніхто повністю не досяг ліміту (норма -900 декларацій), але 10 педіатрів плавно наближаються до цієї цифри. Педіатр Олена Любченко підписала вже 659 декларацій, Ольга Супрунова, Олена Секета і Тетяна Васильєва – понад 400 декларацій, а ще шість педіатрів – понад 300.

Загалом у Львові, як повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб, з початку приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» декларацію з лікарями (сімейним лікарем, терапевтом або педіатром) уже підписали понад 306 тисяч містян, що становить понад 40% від приписного населення Львова.

Кампанія «Обери свого лікаря» триває. Кожен громадянин має право обрати лікаря, якому довіряє, незалежно від місця проживання чи реєстрації. І лікар, який не підписав потрібну кількість декларацій, не має законного права відмовити пацієнту.

Підписати декларацію з лікарем можна будь-коли, МОЗ не вказує кінцевої дати, коли це зробити буде неможливо, але відкладати надовго не варто, бо обраний лікар може вже набрати потрібну кількість пацієнтів. І тоді доведеться шукати іншого.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук