У Львові стартувала акція з профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії

Управління охорони здоров’я Львівської міської ради щорічно проводить травневу акцію з вимірювання артеріального тиску у населення, з метою раннього виявлення артеріальної гіпертензії та запобігання її ускладнень.

Цьогоріч Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії проходять у Львові з 12 до 22 травня.

Під час проведення акції кожний громадянин матиме змогу виміряти артеріальний тиск у міських поліклініках та лікарнях, де будуть розміщені пункти вимірювання артеріального тиску, а також у шести медичних пунктах-наметах, розташованих в найбільш людних місцях міста: пл. Ринок, проспект Шевченка, проспект Свободи, вул. Широка, проспект Чорновола, проспект Червоної Калини.

«Упродовж останніх років у нашому місті помітна позитивна тенденція до зменшення захворюваності на інфаркт, інсульт та смертності від цих недуг. Помітну роль у цьому відіграли традиційні превентивні акції з раннього виявлення АГ та підвищення санітарної культури населення», – зазначає головний позаштатний спеціаліст управління охорони здоров’я з кардіології Валентина Коваль.

В акції братимуть участь волонтери (для вимірювання артеріального тиску в наметах) – студенти Львівського державного медичного коледжу ім. А.Крупинського. Пацієнти з підвищеним артеріальним тиском отримають консультації фахівців, необхідні додаткові обстеження, освітні матеріали по АГ (пам’ятки, щоденники контролю артеріального тиску та інше).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук