У Львові стартувала «Інноваційна весна»

Автор найкращого стартапу отримає 50 тис. грн

СуспільствоБогдан Опока, 24 травня 2019, 18:41 582 0

Львову – найсучасніші технології. У місті розпочалася «Інноваційна весна» – щорічна подія, яка відкриває світ винаходів та підприємництва для дорослих і дітей.

Участь у цьогорічному заході беруть 76 команд. Вони пропонують свої ідеї, діляться історіями успіху та демонструють власноруч створені стартапи — робототехніку і ґаджети, які полегшують життя.

Олександр Грачьов, директор компанії «Luftronix», каже: «Дрон — це інструмент. Він дозволяє нам шукати пошкодження і сканувати літак за 25 хв. і знайти пошкодження у будь-якому місці на висоті понад 20 метрів у закритому просторі та без допомоги GPS».

Фото прес-служби ЛМР

Вікторія разом із командою винайшла «Розумну аптечку».

«Ця аптечка дуже швидко все вирішує. Тому що тут будь-який користувач може ввести свій лікувальний курс. Кожного користувача аптечка розпізнає за допомогою відбитка пальця. А потім, у будь-який момент, коли є потреба випити відповідні таблетки, людина підходить, підставляє свій палець і аптечка видає тільки ті таблетки, які потрібно», — пояснює дівчина.

Власник найкращої ідеї отримає від міста 50 тис. грн. Інші ж учасники, зможуть продемонструвати свої винаходи перед майбутніми інвесторами.

«У нас є клуб інвесторів, який створений і який буде оцінювати. Вони відразу можуть пропонувати, робити певні пропозиції щодо співфінансування і щодо викупу ідей, стартапів, проектів», — пояснив директор Tech Start Up School Назар Подольчак.

Основне завдання «Інноваційної вести» — популяризація науки. Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, розповідає: «Власне цільова аудиторія в нас це 1, 2, 3 курс та 10-11 класи. Але, звичайно, в нас немає вікових обмежень. Тому що стартап можна робити і в 30, і в 40 років. Але ми хочемо через наукову виставку показати, що інновації — це круто».

У суботу, 25 травня, винахідники демонструватимуть свої розробки на базі стартап школи. А у неділю, 26 травня, форум переміститься у Центр Довженка. Детальніше з програмою форуму можна ознайомитися за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук