У Львові стартував Форум електронного врядування

Сьогодні, 18 вересня, у Львові розпочався Форум електронного врядування. Упродовж двох днів буде презентовано інноваційні технології і сервіси е-врядування всеукраїнського масштабу. Окрім того, розкажуть, як Львів рухається в напрямку електронного врядування.

«Наша мета – максимально спростити життя людей. Щоб кожна людина, яка хоче отримати ту чи іншу послугу, могла це зробити автоматично... Сьогодні 7% грошей у світі – це новітні технології, це ІТ-технології. Думаю, років через 5 – це буде 14% грошей світу. Це дуже великий обсяг і тут є шанс для України... Дай Бог нам через ІТ, через новітні технології максимально вичавити гідру корупції, спростити життя людям і мати комфорт», – зазначив під час відкриття Форуму міський голова Львова Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

На гостей форуму чекає понад 50 презентацій, відомі спікери, інноваційні рішення, мотиваційні дискусії, знайомство зі стратегією розвитку перших кроків до впровадження ID-картки мешканця, нові сервіси, які змінюють історію електронного міста та багато цікавого.

Основним натхненням організаторів форуму є твір Рея Бредбері «451 градус по Фаренгейту». 451 градус за Фаренгейтом – температура, при якій загоряється папір. У Рея Бредбері палили книги для того, щоб було легше керувати натовпом, розвивати в людях почуття «стадності», автоматизму. У нас «книги горять» для того, аби навчити людей змінювати себе та довколишній світ, позбутись жорсткої бюрократії, перейти на новий щабель розвитку та змін.

Детальну інформацію про Форум, можна знайти на сайті та у Facebook.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук