У Львові урочисто відкрили ІІІ Українсько-польський Фестиваль партнерства

СуспільствоІрина Знась, 6 вересня 20144410
У Львові урочисто відкрили ІІІ Українсько-польський Фестиваль партнерства
фото ZAXID.NET

Сьогодні, 6 вересня, у Львові урочисто відкрився ІІІ Українсько-польський Фестиваль партнерства. Фестиваль триватиме до 13 вересня. Протягом цього часу у Львові відбуватимуться культурні та суспільні заходи для розширення та поглиблення відносин між Львовом та Львівщиною та польськими містами та воєводствами.

Фестиваль проводиться вже втретє, але як зазначають представники і України та Польщі цього року він особливо важливий, адже організований в непростий для України час.

 «В цей складний час особливо важливою є братська підтримка. І з польської сторони вона є тверда і впевнена. Мені дуже приємно, що в цей непростий час ви є з нами», ­– сказав на відкриті мер Львова Андрій Садовий.

У відповідь генеральний консул Республіки Польща у Львові  Ярослав Дрозд зазначив, що зараз Польща щиро підтримує Україну у цей непростий для неї час і готова доводити усьому світові, що мир і єдність України є дуже важливими для Європи.

У відкритті фестивалю взяли участь представники органів місцевого самоврядування Львова та області, а також таких воєводств як Підкарпатське, Сілезьке, Люблінське, Малопольське, а також міст Перемишля, Любліна, Варшави та Лодзя.

У рамках Фестивалю з 2 по 13 вересня відбуватимуться концерти та театральні вистави за участі митців та театралів Республіки Польща. Також буде проведено 14 воркшопів, у межах яких польські колеги передаватимуть українцям досвід у сфері менеджменту культури.

На семінарах польські представники місцевого самоврядування розповідатимуть про свій досвід у процесі становлення культури громадського простору в теорії та практиці, як розвивати та вберегти такі культурні пам'ятки, як дерев'яні церкви; буде проведено семінар для бібліотекарів, на якому польські колеги розповідатимуть, як надати динаміки цій сфері і провадити її менеджмент.

Квитки на концертні заходи коштуватимуть 30 грн, тренінги і семінари будуть безкоштовними. Гроші, зібрані під час культурних акцій буде передано на потреби дітей учасників АТО.

Фестиваль було ініційовано Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові 2012 року. Мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на значний великий доробок співпраці Львова та Львівщини з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук