У Львові створено Інститут міста

21 травня 20093220

21 травня під час сесії Львівської міської ради депутати затвердили статут неприбуткової комунальної установи - Інституту міста. За словами начальника юридичного управління Львівської міської ради Гелени Пайонкевич, розгляд цього питання було перенесено на минулій сесії міськради і доопрацьовано.

У новій редакції статуту змінено структуру управління Інститутом. Також ухвала передбачає створення наглядової ради Інституту міста у складі 9 членів, до якої має увійти міський голова та депутати, а також створення правління Інституту у складі 6 осіб. Рішення наглядової ради будуть обов’язковими для всіх посадовців Інституту міста.

Під час обговорення цього питання виникла дискусія щодо того, яким методом обирати голову наглядової ради Інституту. Зокрема фракція "Наша Україна" у Львівській міській раді переконана, що обирати керівника Інституту міста має сесія ЛМР. Натомість виконавчий комітет переконаний, що це має відбуватися на засіданні наглядової ради Інституту. Після тривалої наради фракцій депутати постановили, що керівника наглядової ради Інституту обиратиме депутатський корпус за поданням голови.

Новостворений Інститут міста виконуватиме функції аналітичного та дослідницького центру. Окрім того, Інститут займатиметься стажуванням та навчанням представників органів місцевого самоврядування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук