У Львові створили Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва

СуспільствоІрина Знась, 6 вересня 20147660

Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська міська рада, як співорганізатори українсько-польського «Фестивалю партнерства», виступили з ініціативою започаткування постійно діючого проекту «Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва». Таке рішення записане у Спільній декларації про активізацію українсько-польського транскордонного співробітництва, озвученій 6 вересня у малій сесійній залі Львівської обласної ради під час українсько-польського Форуму партнерства, повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Проект «Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва» започатковано з метою розв’язання практичних питань у сферах економіки та енергоефективності, культури і туризму, освіти і науки, екології та рекреації, охорони здоров’я та соціального захисту, збереження історико-архітектурної спадщини.

Як зазначено у декларації, «основним завданням цього проекту є глибоке і різностороннє вивчення, передача досвіду органів місцевої і регіональної влади, громадських, наукових, релігійних інституцій Республіки Польща у задекларованих сферах, а також у сфері євроінтеграції, зокрема, з питань адміністративно-територіальної реформи, системи управління та розвитку міст і території, галузевого розвитку, роботи з інституціями ЄС, співпраці органів влади і громадського сектору, вирішення найбільш важливих проблем у суспільному транскордонному просторі».

«Українсько-Польський університет транскордонного співробітництва» працюватиме у таких формах: конференції, семінари, вишколи, виставки, тощо.

Учасники Форуму партнерства закликали всі регіони і міста Польщі, які є партнерами Львівщини та Львова і мають добру волю допомогти Україні в цей складний період підтримати цю ініціативу і долучитися до реалізації проекту.

Зазначимо що сьогодні, 6 вересня, офіційно стартує ІІІ Українсько-польський «Фестиваль партнерства». Мета фестивалю – звернути увагу українців та поляків на дуже великий доробок співпраці Львова та Львівщини з польськими партнерами, яка є прикладом європейського добросусідства. Фестиваль було ініційовано Генеральним Консульством Республіки Польща у Львові 2012 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук