У Львові створять кластер поліграфії та легкої промисловості

СуспільствоДар'я Буряченко, 16 вересня 20144680

У Львові відбудеться перший Львівський форум кластерів.  23 вересня представники львівських кластерів у сфері ІТ, туризму, поліграфії та легкої промисловості зустрінуться, щоб обговорити стратегію роботи на наступні п’ять років. 

Про це повідомляє сайт Інституту міста.

Учасники форуму підіб'ють підсумки попередніх років, впродовж яких реалізовується Стратегія конкурентоспроможності, розроблена спеціалістами компанії «Monitor Group», Львівської міської ради, Фонду «Ефективне управління» та представниками львівського бізнес-середовища. 

Особливістю цього форуму буде те, що окрім кластерів, які вже є у галузі ІТ і туризму, відбудеться напрацювання стратегії роботи нових напрямків – поліграфії та легкої промисловості.

«У Стратегії конкурентоспроможності Львова, яка була ухвалена на 2010-2015 роки, пріоритетними галузями розвитку були визначені сфери ІТ та туризму. Власне у цих галузях було створено кластери і, як бачимо, останні роки підтвердили ефективність цього вибору. Тому на Львівському форумі кластерів ми працюватимемо над формуванням нової стратегії до 2020 року, враховуючи як два кластери – ІТ та туризму – так і нові напрямки», – розповів директор Інституту міста Олександр Кобзарев.

Також, з його слів, є ідея розпочати роботу над створенням кластера освіти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук