У Львові створять комунальний проектний інститут

Інститут об'єднає урбаністів і проектувальників, які досі працювали в різних структурах

У Львові на базі комунального підприємства планують створити інститут, який розроблятиме проекти реконструкції та облаштування різноманітних комунальних об'єктів – від доріг до парків і скверів.

Створення інституту вже погодила комісія законності Львівської міськради, проте остаточно це рішення ще мають затвердити депутати під час засідання сесії 14 липня.

Згідно з проектом ухвали, нове ЛКП «Інститут просторового розвитку» створять на базі іншого комунального підприємства – «Відділу архітектурно-проектних робіт та оцінки землі». 

Як розповів ZAXID.NET ініціатор створення інституту та депутат ЛМР Олег Шмід, інститут займатиметься проектуванням доріг, скверів, громадських просторів та інших об'єктів, які перебувають у комунальній власності. Крім того, фахівці інституту проектуватимуть і житлові та нежитлові приміщення, якщо до них із відповідними замовленнями звернуться приватні підприємства. 

Потребу створення такого інституту Олег Шмід пояснює тим, що наразі у Львові кілька структур займаються проектуванням і їх слід об’єднати в одну організацію.

Інститут складатиметься з чотирьох відділів, які займатимуться архітектурно-проектними роботами, проектуванням доріг і вулиць, створенням громадських просторів та оцінкою землі.

До складу інституту увійдуть нинішні ЛКП «Відділ архітектурно-проектних робіт та оцінки землі», «Інститут стійких транспортних систем», який наразі є підрозділом «Львівавтодору», управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури ЛМР і ЛКП «Центр земельного кадастру та землеустрою».

Точна кількість працівників майбутнього комунального підприємства наразі невідома і залежатиме вона, за словами Шміда, від кількості проектів, які розроблятиме інститут. «Ідеально би було, якби було по 20 людей в кожному відділі, тобто 80 працівників загалом. Але одразу стільки співробітників у нас не буде, адже навіть приміщення, у якому буде розташований інститут, розраховане на 20-30 людей. Загалом, становлення інституту як потужної структури триватиме близько трьох років, але почати треба вже цьогоріч», – каже Шмід.

Зокрема, за словами Олега Шміда, в інституті працюватимуть Олександра Сладкова, яка наразі очолює управління адміністрування, будівництва та розвитку інфраструктури ЛМР, співробітник департаменту розвитку Олександр Шутюк та інженер ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила.

Керівника інституту призначатиме департамент містобудування Львівської міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук