У Львові створять п'ятий дитячий будинок сімейного типу

У ньому виховуватимуться дівчатка віком 15-17 років

СуспільствоОрися Шиян, 10 серпня 20182800
У Львові створять п'ятий дитячий будинок сімейного типу
У помешканні для дітей вже облаштовують кімнати

У Львові створять новий дитячий будинок сімейного типу. У ньому виховуватимуться п’ятеро дівчат віком 15-17 років, які є сиротами чи позбавленими батьківського піклування. Загалом сюди влаштують 10 дітей. Це вже буде п’ятий ДБСТ у Львові, який розміститься у ЖК «Авалон».

Сьогодні, 10 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про створення ДБСТ.

«Благодійний фонд «Діаконія» надав у безоплатне користування місту квартиру в новобудові на просп. Чорновола для створення у Львові п’ятого дитячого будинку сімейного типу. У квартирі є предмети та матеріали довгострокового вжитку, що дозволяє забезпечити повноцінні умови проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та матері-вихователя», ‒ розповіли у відділі «Служба у справах дітей» ЛМР.

Зазначимо, що діти житимуть у новозбудованому житловому комплексі «Авалон» на проспекті Чорновола, 16, де вже проводяться ремонти.

За інформацією львівської мерії, у Львові функціонує 10 прийомних сімей, в які влаштовано 14 дітей, та чотири дитячі будинки сімейного типу, в яких виховується 34 дітей.

У місті на обліку перебуває 487 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 462 дітей під опікою, у прийомних сім’ях та ДБСТ — це 89,9% від загальної кількості.

Щоб максимально охопити сімейними формами вихованням дітей «Служба у справах дітей» шукає нових батьків-вихователів для дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук