У Львові триває масштабне дослідження ІТ-ринку

Участь в IT Research може взяти будь-який працівник ІТ-компанії

У Львові триває масштабне дослідження ІТ-ринку
Результати опитування будуть відомі в листопаді

У Львові розпочався другий етап дослідження ІТ-ринку міста — IT Research. Дослідження, яке проводить Львівський ІТ Кластер разом з соціологічною агенцією «Фама», вивчає вплив галузі ІТ на львівську економіку. Опитування має з'ясує, скільки грошей витрачають компанії та їхні працівники на користь міста.

Львівський ІТ Кластер не вперше збирає інформацію про місцевий ІТ-ринок. Цьогорічне дослідження має з’ясувати взаємозв’язок та економічний вплив ІТ-сфери на інші галузі, зокрема: який прибуток отримують інші сфери (наприклад, галузь нерухомості чи медицини) від діяльності ІТ-компаній. У дослідженні звернуть увагу і на витрати компаній та їхніх працівників.

Дослідження також актуалізує інформацію щодо кількості ІТ-компаній та їхніх працівників. Нагадаємо, що зараз у Львові приблизно 20 тисяч осіб працюють у галузі ІТ.

Якщо під час першого етапу опитували лише менеджерів та HR-спеціалістів, то другий етап дослідження відкритий для всіх працівників ІТ-компаній. Щоби дослідження було ефективним, у ньому мають взяти участь щонайменше 800 респондентів. Тож Львівський ІТ Кластер запрошує заповнювати анкету усіх, хто працює в ІТ-індустрії у Львові, не залежно від посади.

Результати опитування презентують в листопаді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук