У Львові з'ясують вплив ІТ на розвиток міста

IT Research покаже, скільки програмісти витрачають на покупки, нерухомість, відпочинок та транспорт

У Львові з'ясують вплив ІТ на розвиток міста
Дослідження IT Research має з’ясувати зв’язок та економічний вплив ІТ сфери на інші галузі міста

Lviv IT Cluster спільно з соціологічною агенцією ФАМА розпочали роботу над соціологічним дослідженням IT Research 2017, яке має на меті показати економічний плив ІТ-галузі на інші сфери життя міста. До участі у цьогорічному дослідженні можуть долучитись усі львівські ІТ-компанії. Про це інформує прес-служба Lviv IT Cluster.

«Дослідження IT Research має з’ясувати зв’язок та економічний вплив ІТ-сфери на інші галузі, зокрема які доходи отримують інші сфери від діяльності ІТ-компаній у Львові, наприклад, галузь нерухомості та медичного страхування тощо. У дослідженні також звернуть увагу і на витрати ІТ-компаній та окремо ІТ-спеціалістів – інвестиції, покупки, нерухомість, відпочинок, транспорт та інші, аби зрозуміти на що працівники ІТ-сфери витрачають найбільше коштів», - йдеться у повідомленні Lviv IT Cluster.

Окрім того, дослідження ІТ Research дасть можливість оновити інформацію про кількість ІТ-компаній у місті та кількість працівників ІТ-галузі, адже відомо що їхня кількість постійно зростає. Нагадаємо, згідно з попереднім дослідженням IT Research за 2015 рік, у Львові працювало 15 тис. ІТ-працівників та діяло 192 ІТ-компанії. За неофіційними даними сьогодні у Львові налічують 20 тис., які працюють у ІТ сфері та більш як 250 ІТ-компаній.

«IT Research дасть Львівському Кластеру бачення того, куди нам потрібно рухатись далі і в якому напрямку працювати. Ми неодноразово говорили про те, що одне робоче місце в ІТ створює довкола себе іще 4 робочих місця. IT Research дасть нагоду у цьому перокнатись за допомогою статистичних даних. Ми матимемо чітку картину того, як виглядає ІТ-індустрія Львова на сьогодні і як впливає на життя міста та його жителів» - розповідає Степан Веселовський, СЕО Lviv IT Cluster.

Цього року усі компанії Львова можуть долучитись до дослідження. Для того, щоб взяти участь у дослідженні, HR або менеджеру компанії необхідно лише заповнити коротку форму.

Результати дослідження IT Research 2017, Lviv IT Cluster презентує під час найбільшої технологічної конференції IT Arena, яка відбудеться з 29 вересня по 1 жовтня.

Нагадаємо, що таке дослідження уже проводили у 2016 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук