У Львові відбулась акція з попередження та протидії торгівлі людьми

СуспільствоЮлія Лавришин, 16 жовтня 20168511
У Львові відбулась інформаційна акція з протидії торгівлі людьми

У неділю, 16 жовтня, перед входом до Львівського головного залізничного вокзалу та автовокзалу «Двірцевий» (раніше автостанція №8), що розташований поруч, відбулась інформаційна акція з попередження та протидії торгівлі людьми. До слова, в понеділок, 18 жовтня, відзначають європейський день проти торгівлі людьми. 

Під час акції активісти в куртках з написом «Європа без торгівлі людьми» розповсюджували інформаційні листівки про проблему торгівлі людьми та про дотримання прав людини. Також активісти поширювали інформацію про національну гарячу лінію «527».

«Місце ми вибрали невипадково, – зазначила в коментарі ZAXID.NET кооординаторка акції Олена Кальбус. – Вокзал та автостанція – це ті місця, де можна зустріти чимало людей, які їдуть на заробітки. Вони і є нашою цільовою аудиторією, адже саме вони в першу чергу ризикують стати жертвами торговців людьми, тому цим людям потрібно знати про всі заходи безпеки».

Також, за словами координаторки акції, людям варто знати про існування гарячої лінії «527» з консультування мігрантів та протидії торгівлі людьми.

«Ніхто з нас не застрахований від торговців людьми. Але поінформований – значить озброєний. За цим телефоном можна дізнатись про безпечну трудову міграцію та про те, куди звертатись у випадку виявлення факту торгівлі людьми. Працює гаряча лінія з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00 години», - додала Олена Кальбус.

Акцію організували активісти ГО «Центр «Жіночі перспективи» за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації.

Фото Мирослава Пархомика/ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук