У Львові відбувся напад на законне будівництво на вул. Карманського

Свавілля псевдогромадських організацій, які начебто захищають місто від незаконних забудов переходить усі межі закону та здорового глузду.

Цими днями по вул. Карманського, 21 невідомими особами було зірвано паспорт об’єкта та розмальовано паркан з погрозами. Також зафіксований намір повалити паркан, проте не встигли і втекли.

«Дії свої проводили ввечері, наче злодії, боячись бути впізнаними і пійманими. Дії таких псевдозахисників розцінюємо, як злочинні дії проти законного ведення будівництва та зумисне завдання шкоди приватній власності. Відповідні заяви ми вже скерували у правоохоронні органи. На території ведеться цілодобовий відеонагляд, тому усі порушення ми будемо фіксувати і реагувати згідно чинного законодавства. Ми не збираємось мовчки споглядати як нищиться наше майно та безпідставно намагаються зупинити законне будівництво», – йдеться в заяві прес-служба забудови.

Нагадаємо, три роки велись судові спори між забудовником та ініціативною групою мешканців прилеглих будинків, в яких розглядалась законність кожного документу виданого на початок будівельних робіт та законність права власності на землю, та ряд інших питань. Понад 20 судових рішень підтвердили законність будівництва по вул. Карманського, 21.

«Відтак, усі насильницькі дії щодо зупинки будівництва розцінюємо як провокаційні та зумисне збурення до протиправних дій інших громадян з метою власної матеріальної вигоди. На усі спроби незаконно зупинити будівництво реагуватимемо згідно чинного законодавства в правовому полі. Не виключаємо, що наш правовий захист майна буде розцінено, як спробу тиску з метою замаскувати незаконність дій. Проте ми не боїмось і не будемо мовчати проти зухвалих дій окремих осіб, які маскуються за назвами відомих у Львові ГО. Наші дії прозорі та зрозумілі, документи законні та відкриті, на усі питання та заперечення завжди готові надати вичерпну відповідь, в тому числі у судовому порядку», – вказано в заяві.

* публікація підготовлена прес-службою забудови по вул. Карманського, 21

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук