У Львові відкрилась виставка фіалок і сукулентів

Головні новини Львова 30.10Ірина Панчишин, 30 жовтня 2015, 18:55 1247 0
дивіться також

У торговому центрі «Інтер-Сіті» у Львові вже вшосте розпочалася виставка декоративних фіалок, кактусів та сукулентів, яку організували клуб «Фіалка Галичини» та Львівський клуб любителів кактусів і сукулентів.

Вперше на виставці із своїми фіалками Богдана Косцев’ят. Жінка займається домашньою селекцією. Тримає свої рослини у квартирі на дев’ятому поверсі.

«Я дуже люблю фантазійні фіалки, а оскільки місце в квартирі обмежене, доводиться зменшувати розетки. В основному працюю напівміні, малий стандарт. Квітка, щоб залишалась достатньо великою, як у звичайних фіалок, але розетки зробити більш компактними. І, звичайно, горошки, штрихи – це моє», – розповіла Богдана.

Сорок чотири новинки на стелажі в Аліни Вольської. Селекцією займається вже шість років. І найважче у цій справі – чекати.

«Дуже часто щось плануєш, а природа робить своє. Може не вийти зовсім нічого. Це найважче чекати», – розповідає селекціонер з Жовкви Аліна Вольська.

Зібрались тут любителі інших рослин – кактусів та сукулентів. Їх виростили вихованці еколого-натуралістичного центру. Рослини не надто вимогливі, але люблять сонце.

«Існує такий міф про те, що кактус треба ставити біля комп’ютера і він таким чином забирає випромінювання. Можна сказати, що це міф. Дуже часто цьому кактусу бракує природного освітлення, і він витягується. Він витягнутий і блідий. Це говорить про те, що цій рослині бракує сонця», – пояснила представниця міського еколого-натуралістичного центру Ірина Данилович.

Подивитися на сукуленти та фіалки можна ще в суботу та неділю, 31 жовтня – 1 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук