У Львові відкрили арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея»

Львів став третім містом після Києва і Дніпра, де працюватиме «Я Галерея»

КультураАндрій Дрозда, 10 вересня7910
Арт-центр відкрили виставкою Ігоря Яновича «Чорне»

У вівторок, 10 вересня у Львові на вул. Шота Руставелі, 8а відбулося відкриття арт-центру відомого куратора мистецьких проектів та музиканта Павла Гудімова «Я Галерея». Першою експозицією в мистецькому центрі стала виставка видатного українського художника Ігоря Яновича під назвою «Чорне».

У програмі відкриття також запланована зустріч із самим Ігорем Яновичем, яка триватиме до 19:00. Далі відвідувачів арт-центру чекатиме музична програма від джазового контрабасиста Марка Токара.

У Львові Павло Гудімов відкрив свій третій арт-центр після Києва і Дніпра (фото Дивись. Інфо)

«Я Галерея» уже 12 років працює в Києві, та 6 – у Дніпрі. Кураторська діяльність Павла Гудімова у Львові розпочалася ще у 2008 році виставкою Павла Макова «Сад» у галереї «Дзиґа». Серед знайомих львів'янам масштабних проектів Павла Гудімова: «Тіні забутих предків» (2016), «Metropolis. Минулі утопії майбутнього» (2018), Іван Левинський. Імпульс (2019) та актуальна виставка «Ангели» , що триває в Палаці Лозинського та музеї Пінзеля.

У процесі реалізації цих проектів сформувалась команда «Я Галерея» у Львові. Окрім самого Павла Гудімова до неї увійшли реставраторка та музеологиня Світлана Тимків, історикиня Наталія Матлашенко, філософиня Олена Груба та журналістка Мирослава Ляхович.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук