У Львові відкрили сквер Джона Леннона

СуспільствоНазарій Тузяк, 10 червня 201719991
Сквер відкрили на вул. Джона Леннона 39 у рамках проекту «Громади в дії»

У Шевченківському районі Львова 10 червня відкрили сквер Джона Леннона. Як повідомила прес-служба Львівської міськради, 30% витрат на створення скверу і облагородження території взяла на себе громада мікрорайону Щурата.

У новому сквері на вул. Леннона, 39 встановили вуличні тренажери, облаштували клумбу та огорожу. Близько півтора року координатори проекту «Громади в дії» спілкувалися з громадою Щурата, створювали карту можливостей та переваг цієї території і разом вирішували, який має бути цей проект.

«Після навчання, роботи, тренувань місцем зустрічі для мешканців стає сквер, де встановлено вуличні тренажери, нова клумба, огорожа. І секрет, мабуть, в тому, що на Леннона не живе «славнозвісна» Тося, яка все має зробити. Тут не чекають на адміністрацію, мера чи сили зверху. Крок за кроком твориться новий простір, для себе та родини. І хай для когось цей район асоціюється з Індією та всіма означеннями, що часто вкладають в цей топонім, зараз на Щурата твориться новий район, і це тільки заслуга свідомих, ідейних та активних мешканців», – заявила координаторка мікрогромади Щурата Тетяна Попович.

Відкриття скверу Джона Леннона (фото: «Громади в дії»)

Цього року в місті презентують ще 17 проектів, які були втілені спільно з місцевими активістами у рамках ініціативи «Громади в дії».

Загальною метою проекту є намір згуртувати людей навколо спільних проблем у кожному районі та налагодити комунікацію між активістами, владою та мешканцями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук