У Львові відкрився унікальний комп’ютерний фестиваль DE:CODED, який триватиме 72 години

18 квітня 20084600

Сьогодні, 18 квітня, у Львові стартував третій Всеукраїнський фестиваль комп’ютерного мистецтва та інформаційних технологій "DE:CODED". Він триватиме три доби, тобто 72 години. Організаторами цього дійства є студенти НУ "Львівська політехніка", представники міжнародної організації "BEST". Про це сьогодні на прес-конференції зазначили організатори.

"Упродовж фестивалю відбуватиметься конкурсна програма з різноманітними змаганнями професійного та розважального характеру. Професійна програма включатиме - змагання з програмування, комп’ютерної графіки, музики, веб-дизайну, фото- та відео обробки та багато іншого. Розважальна програма включатиме веселі конкурси, музичний супровід львівських ді-джеїв, ігрові стимулятори. Також будуть різні дискусії, конференції, на яких всі учасники є учасниками, а не глядачами і слухачами", - зазначив один з головних організаторів "DE:CODED^08" Іван Сольський.

За його словами, DE:CODED створює платформу для спілкування програмістів, дизайнерів, творців комп'ютерної музики і відео, фахівців з комп'ютерної інженерії. Тут буде йти обмін досвідом, думками, ідеями, кожен може презентувати свої проекти, брати участь в корисних семінарах, майстер-класах, on-line-конференціях.

"Фестиваль відбувається втретє. Він росте і покращує свою якість. На сьогодні ми маємо 400 учасників лише зі Львова", - зазначила організатор цього фестивалю Наталія Гур’янова.

Довiдка ZAXID.NET

Ідею фестивалю висунули ще у 2006 році студенти Національного університету "Львівська політехніка". Вони представляли неприбуткову і неполітичну міжнародну організацію "BEST". Тоді ж, завдяки підтримці IT-компаніям, фестиваль відбувся. У ньому взяли участь студенти з 5 міст України. А вже в 2007 році на DE:CODED до Львова зібралися учасники з 23 міст нашої країни. У 2008 році DE:CODED збере геніїв технічної думки зі всієї України.

DE:CODED представляє учасникам в одному виставковому комплексі більше 300 комп'ютерів, об'єднаних в єдину локальну мережу з високошвидкісним Інтернет-каналом і безпровідною мережею Wi-Fi. Кожен зможе брати участь в IT-ярмарку кар'єри, виставках сучасних комп'ютерних технологій та старого "заліза". Зрозуміло, передбачена захоплююча розважальна програма. DE:CODED відкриє (і це досконало точно) і для учасників, і для відвідувачів нові корисні і вражаючі аспекти комп'ютерних наук, комп'ютерної інженерії і телекомунікацій. Кожного, безумовно, затягне у віртуальний світ. Ми доведемо всім і кожному, що, окрім ігрових баталій, перегляду кінофільмів і безглуздого скачування з Мережі всього підряд, там є заняття набагато цікавіші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук