У Львові відкриють благодійну виставку світових фотографів про дітей з Донбасу

КультураОксана Панчишин, 6 червня 20163370

У вівторок, 7 червня, у Львівському Палаці мистецтв відкриють виставку «…Forgotten By World», присвячену дітям з Донбасу, які пережили усі жахіття війни.

Проект «…Forgotten By World» («Забуті світом») створений для того, щоб нагадати Європейському Союзу, що менш ніж за тисячу кілометрів від їхнього кордону відбувається трагедія, в якій страждають невинні діти, зазначають організатори.

Проте головна мета проекту – зібрати кошти на лікування дітей зі Східної України – території охопленої війною. Для цього в межах виставки організують благодійні акції.

На огляд відвідувачів будуть виставлені фотографії дітей із вродженими важкими патологіями, захворюваннями або тих, які постраждали внаслідок бойових дій та потребують допомоги.

До проекту долучилися знамениті польські та закордонні фоторепортери, які своїми роботами ілюструють масштаб трагедії, що відбувається зовсім поруч.

«До нас звернулися з Консульства України у Гданську з проханням про підтримку. Певна річ, ми одразу погодилися, адже це дуже благородний і шляхетний проект. Він змушує соціум замислитися над катастрофічною проблематикою, яку зараз переживає і намагається вирішити наша країна. Маю надію, що бодай би одній дитині зібрані кошти допоможуть одужати», – зазначила директор департаменту культури, національностей та релігій ЛОДА Христина Береговська.

За словами консул-керівника Консульства України в Гданську Лева Захарчишина, цей проект є важливим тому, що у світі інформація про російську агресію проти України переважно поширюється в політичному контексті, а долі конкретних людей залишаються поза кадром. Ця виставка – нагадування про те, чим є ця війна.

Організаторами фотопроекту виступили  Мачек Монгірд, президент «LambreFoundation», Конрад Пружинскі – віце-президент Асоціації «Expatria».

Львів – перше місто в Україні, що прийматиме фотовиставку. Далі експозиція поїде до Києва.

Виставка триватиме у Львові до 19 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук