У Львові вихователів вчитимуть уникати конфліктів у садочках

У Львові для завідувачів і вихователів дитячих садочків проведуть навчання щодо уникнення та вирішення конфліктних ситуацій. Цикл семінарів буде проводитися з 3 до 27 червня.

Навчання для педагогів проводяться з метою недопущення та уникнення конфліктних ситуацій у дошкільних навчальних закладах міста.

«Завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів виконують важливу роль у формуванні дитини. Тому надзвичайно важливим є високий рівень професіоналізму, педагогічних навиків працівників дошкільних навчальних закладів. Зараз розпочинається великий курс семінарів про уникнення та вирішення конфліктних ситуацій. До цього семінару ми запрошуємо усіх вихователів та завідувачів дошкільних навчальних закладів міста Львова», – розповіла заступник начальника управління освіти Львівської міської ради Оксана Росипська.

Як інформує прес-служба ЛМР, перша сесія відбудеться 3 травня у конференц-залі УКУ на вулиці Свєнціцького, 17. Участь у навчанні візьмуть завідувачі та вихователі-методисти усіх ДНЗ. Друга сесія триватиме з 5 до 12 червня, третя – з 23 до 27 червня. Вони відбудуться у конференц-залі Навчально-методичного центру освіти м. Львова на площі Данила Галицького, 4.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук