У Львові власників собак без жетона штрафуватимуть з 1 лютого

Головні новини Львова 13.01Вікторія Іваскевич, 13 січня 2017, 20:30 2102 2

Власники чотирилапих поспішають реєструвати своїх улюбленців. З 1 лютого патрульна поліція та муніципальна дружина у Львові перевірятимуть, чи мають собаки ідентифікаційні жетони. Такий кріпиться до нашийника і має персональний номер тварини. За ним можна легко знайти господаря чи перевірити стан здоров'я собаки.

У парках в центральній частині міста вигулюють здебільшого собак, які пройшли реєстрацію.

«Тварина мусить мати якийсь номер. Якщо вона загубиться чи когось покусає, бодай можна дізнатися по тому жетону, хто господар. Тому що господар завжди намагається відмахнутись від проблеми», – розповіла Людмила Василівна, яка вигулює свою собаку в парку Франка.

Реєстрація домашніх улюбленців триває ще з вересня. За цей час жетони отримали приблизно 10% львівських собак. А їх у місті близько 30 тисяч. Та в ЛКП «Лев» кажуть, що останнім часом охочих побільшало.

«З 1 січня наплив охочих зареєструвати собаку суттєво збільшився. Тобто якщо ми за чотири місяці до 1 січня зареєстрували всього дві тисячі собак, то за січень ми вже маємо практично три тисячі», – розповіла директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Поліція та муніципальна дружина вже роблять зауваження власникам тварин, які не мають жетонів. А з 1 лютого нелегалів штрафуватимуть.

«В нас зараз буде спільна нарада з патрульною поліцією, ЛКП "Лев". Розроблятимемо спеціальні графіки про спільні рейди. Під час перших рейдів громадян лише будуть попереджати, а в наступних вже будемо вживати заходи», – пояснила юрисконсульт ЛКП «Муніципальна дружина» Мар'яна Комар.

Наразі вже є 12 установ, де можна зареєструвати тварину. Однак за бажання власник собаки може отримати жетон у найближчій до нього ветеринарній клініці.

«Господар собаки може звернутись на ЛКП "Лев" з побажанням отримати жетон у конкретній клініці, і тоді ми можемо сконтактуватися і все-таки організувати реєстрацію практично в кожній ветеринарній клініці Львова», – зазначила Оксана Кошак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук