У Львові вперше дав майстер-клас викладач Британської академії сценічного та екранного бою
Ронін Трейнор працював у 450 фільмах, виставах та відеоіграх, зокрема у «Піратах Карибського моря. На дивних берегах»
До Львова вперше приїхав викладач Британської академії сценічного та екранного бою Ронін Трейнор. Тут дав майстер-клас місцевим акторам. Такі ж воркшопи заплановано у Києві та Одесі.
Свій перший візит до Львова Ронін Трейнор починає із прогулянки середмістям. Дивується, що це місто не є центром української кіноіндустрії.
«Гарна архітектура, мені подобається. І такі привітні тут люди. Я розглядаю цікаві місця, можливо, для того, щоб знімати тут фільми», – зізнається Ронін Трейнор.
Ронін Трейнор викладає у Британській академії сценічного і екранного бою. Крім того заснував у Лондоні власну акторсько-каскадерську агенцію «Незалежна драма», ставить бої у фільмах, виставах, рекламах. У його послужному списку – майже півтисячі проектів. Серед них і фільм «Пірати Карибського моря. На дивних берегах», де Ронін Трейнор знімався як актор у сценах боїв.
Також Ронін є режисером битв у відеоіграх, зокрема «Total War», яка отримала нагороду BAFTA – британський аналог «Оскара».
«У нього контракт на постановку боїв у всіх серіях цих ігор. Із нього знімають усі рухи на камеру, а потім він, як режисер, працює з людьми, які малюють графіку. Він вирішує, як ці баталії будуть відбуватися», – пояснює президент Академії міжнародного актора Владислав Чернявський.
«Цього року у мене є робота у кількох рекламах, зокрема для серіалу «Гра престолів» і «Доміно». Кілька художніх фільмів, майстер-класи. Насправді, такий мікс різних проектів у США, Великобританії, і звичайно, в Україні», – каже Ронін Трейнор.
У Львові британський викладач дав майстер-клас акторам із сценічного бою. Від каскадерів він відрізняється тим, що вчить й акторської майстерності. Також Ронін дав свої поради львівському театру «Domus». Там саме ставлять виставу «Макбет» Вільяма Шекспіра мовою оригіналу.
«У самій виставі будемо використовувати бої на півтораручному мечі. А ще, за режисерським задумом, буде так звана режисерська пауза і перед виставою глядач буде заходити і бачити бої на рапірах і дагах», – пояснює художня керівниця театру «Domus» Наталія Меньшикова.
Окрім Львова Ронін Трейнор ще даватиме майстер-класи у Києві та Одесі.
«У Києві я організовую. Він триває 7 днів. У кінці студенти отримують сертифікат Британської академії. Тому що ми відправляємо відео у Лондон, Там екзаменатори дивляться на наших акторів і вирішують, чи отримують наші актори сертифікат. І я запрошую на наші екзамени кастинг директорів. І уже другий воркшоп поспіль нашим студентам пропонують контракт у стрічках, де є сцени боїв», – розповів президент Академії міжнародного актора Владислав Чернявський.