У Львові вперше провели відкритий конкурс на посади в міліції

У Львові вперше провели відкритий конкурс на посади в міліції
фото ZAXID.NET

У середу, 31 грудня, у головному управлінні міліції Львівщини розпочався відкритий конкурс на заміщення вакантних посад у черговій частині Львівського міського управління міліції –  створеної у липні цього року системи ЛОЦМАН (Львівський оперативний центр миттєвого адміністрування нарядами).

Представниками журі у відкритому конкурсі, окрім представників управління кадрового забезпечення, відділу психологічного забезпечення та начальника штабу, були громадські активісти.

Відкритий конкурс у львівській міліції проводять вперше

«Вперше ми робимо це відкрито, щоб визначити найкращих, які мають створити нове обличчя львівської та української міліції. Ми офіційно оголосили цей конкурс, запросили громадськість. У нас є дві категорії посад: оператори, які будуть приймати дзвінки від громадян та інспектори, які будуть приймати рішення, які наряди направляти, як правильно швидше відреагувати», – начальник штабу ГУ МВС України у Львівській області Юрій Гладун.

На посаду чергового системи ЛОЦМАН претендували понад 30 міліціонерів, які працюють на різних посадах в органах внутрішніх справ.

Фото: МВС

Відбір працівників проходив у формі співбесіди, яка тривала 6-7 хвилин з кожним учасником, які заходили по одному.

Претендентам на цю посаду задавали питання на визначення особистих якостей: комунікабельність, стресостійкість, готовність працювати у команді. Крім того, були й ситуативні запитання. Наприклад, як вестиме себе черговий, коли людина спитає, як пройти до певного місця, чи коли дзвонить дитина, у якої нікого нема вдома. Задавали також прості запитання на знання кримінально-процесуального законодавства.

Конкурс завершиться сьогодні до кінця дня. Кращих за результатами співбесіди призначать у Львівський оперативний центр миттєвого адміністрування нарядами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук