У Львові встановили кам’яний постамент для пам’ятника Івасюку
У Львові 13 жовтня встановити кам’яну брилу, що слугуватиме постаментом майбутньому пам’ятнику Івасюку.
Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
«Уже готовий фундамент під спорудження пам’ятнику. Нам вдалось підігнати кран, що може підняти 25 тонн і встановити кам’яну бригу на місце. Ми деякий час не могли знайти відповідного крану, довелось знімати лінії електропередач, які заважали проїзду крана, перекривати рух транспорту. Але брила вже є на місці», – повідомив в.о. начальника відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Ігор Мельник.
Відбулись певні зміни щодо використання матеріалів мощення, що може незначним чином впливати на терміни готовності пам’ятника.
Нагадаємо, що ініціатором створення пам’ятника Володимиру Івасюку був Святослав Вакарчук. 6 серпня 2010 року було затверджено проект пам’ятника, а його встановлення планується до кінця жовтня цього року.