У Львові з аукціону продадуть дві ділянки під підземні паркінги

28 лютого 201315460
У Львові з аукціону продадуть дві ділянки під підземні паркінги
фото stadion.lviv.ua
Паркінг

Депутати Львівської міської ради затвердили перелік ділянок, які у Львові продадуть з аукціону під будівництво підземних багаторівневих паркінгів.

За проголосували 56 депутатів.

Йдеться про дві земельні ділянки: на вул. Клепарівській, 39-а, орієнтовною площею 0,43 га, та на пр. Чорновола, 67-б, орієнтовною площею 0,31 га.

Нагадємо, депутати Львівської міської ради 16 лютого не продовжили ПГіТО «Автотехпослуги» Львівської обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів термін оренди земельної ділянки на просп. Червоної Калини, 2-а і внесли цю ділянку до переліку землі, право оренди якої продадуть з аукціону для розміщення багаторівневого паркінгу за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Як інформував ZAXID.NET, депутати Львівської міської ради погодили продаж земельної ділянки на вул. П. Полуботка–вул. Соняшниковій з аукціону під забудову. Площа ділянки становить 0,3271 га. Земля призначена під будівництво та обслуговування закритого багаторівневого паркінгу. Депутати погодили стартову ціну продажу ділянки у розмірі 287,763 тис. грн (з розрахунку 327,3 грн за 1 кв. м).

28 лютого у Львові заплановано провести аукціон з продажу земельних ділянок. На відкриті торги виставлено 21 земельну ділянку, з них 4 на вул. Полуботка – вул. Соняшникова, вул. Паровозна, 9 – вул. Яворницького, вул. Дж. Вашингтона, 3 – вул. Зелена та вул. Наукова, 2-б на торги виставлено вперше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук