У Львові запрацював ще один центр адмінпослуг

Наступні центри планують відкрити у Залізничному та Франківському районах

Головні новини Львова 18.04Ірина Ващишин, 18 квітня 2016, 15:17 0

Новий центр адміністративних послуг відкрили для мешканців Шевченківського району. Працює він на вул. Хвильового, 14а. Там можна подати звернення, а також записатись на прийом до посадовця.

«Коли ми сьогодні говоримо про ефективне управління в країні чи в місті, то розуміємо під цим не лише фахових працівників, а й змінену філософію роботи – відкрита, доступна влада, яка спілкується зі своїми мешканцями, єдиний портал електронних послуг. Ми використовуємо досвід провідних країн», ― зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Шевченківський ЦНАП розмістився між житловими будинками і досить близько від зупинок транспорту. Особливістю цього офісу є те, що ми тестуємо тут відповідні ознакування для слабозорих людей. Зокрема, електронна черга тут облаштована кнопкою для людей з особливими потребами. До клієнта, який реєструється за цією кнопкою, має підійти адміністратор і провести його. Також центр пристосований для пересування людей на інвалідних візках», ― розповіла начальник адміністративно-господарського управління Львівської міськради Валентина Бартошик.

До ЦНАПу мешканці можуть звернутись за дозвільними документами від структурних підрозділів міськради, оформленням паспорта громадянина України, реєстрацією за місцем проживання або зняттям з реєстрації. Свої послуги надають також реєстраційна служба Мін’юсту, Держгеокадастр, архітектурно-будівельна інспекція, Держгірпромнагляд.

Наступні центри адміністративних послуг планують відкрити на вул. Виговського у Залізничному районі та на вул. Ген. Чупринки у Франківському районі. У Личаківському та Сихівському районах нові ЦНАПи уже працюють.

Щоправда, мешканці незалежно від місця проживання можуть звертатись до того центру, де їм буде зручніше.

Упродовж першого кварталу 2016 року Центр надання адмінпослуг у Ратуші та його територіальні підрозділи у районах міста відвідали 49 449 мешканців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук