У Львові запустили «попереджувальну ракету» для Порошенка

СуспільствоОльга Красько, 16 червня 2014, 13:15 0

Сьогодні, 16 червня, активісти Громадського сектору Євромайдану Львова та «Демократичного альянсу» запустили під стінами Львівської ОДА сигнальну «попереджувальну ракету» для того, щоб нагадати президентові, що громадськість пам’ятає його обіцянки та вимагає прозорих кадрових призначень в області. Зокрема, йшлося про призначення голови Львівської облдержадміністрації.

фото: ZAXID.NET

За словами активіста Громадського сектору Майдану Львова Костянтина Ковалишина, влада повинна почути громадськість, тому активісти вирішили провести акцію та запустити символічну сигнальну ракету. Ковалишин наголосив, що кадрові призначення повинні бути зрозумілими та прозорими.

«Жодних котів у мішку ми вже не сприймемо. Люди після Майдану змінились всі і радикально. Я сподіваюсь, президент це пам’ятає», – запевнив Ковалишин.

Водночас одна з ініціаторів акції Ольга Сало зазначила, що Порошенко має змогу продемонструвати виконання своїх передвиборчих обіцянок на прикладі призначення голови ЛОДА.

Активісти зачитали звернення до президента України Петра Порошенка, в якому висунули низку вимог. Зокрема, оприлюднити кандидатури кандидатів на посаду голови ОДА, а також зобов’язати майбутнього очільника щомісяця звітуватись громаді у форматі 2-годинних бесід. Окрім того, активісти вимагають забезпечити присутність громадськості та ЗМІ на апаратних нарадах.

фото: ZAXID.NET

Після оголошення вимог активісти підготувались до «запуску» ракети в Київ. Полетіти вона не змогла, однак «вибухнула» чотири рази як попередження президенту.

фото: ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук