У Львові затвердили мережу стоянок таксі

Сьогодні, 26 січня, рішенням виконавчого комітету ЛМР погоджено мережу стоянок таксі, яка охоплює 93 адреси в усіх шести районах міста. Наступний крок – визначення місячної ціни за паркування на цих стоянках, опісля – винесення на затвердження ухвалою сесії ЛМР.

За словами начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктора Щира, погоджена мережа може збільшуватись, у зв’язку з розвитком міста.

Визначені місця за рахунок операторів таксоперевезень відповідно обладнають: там повинен бути електронний апарат для виклику таксі з телефону чи іншим засобом зв’язку, а також невеличкий павільйон для пасажирів, передає прес-служба Львівської міськради.

«Затвердження мережі дасть нам змогу вивести на конкурс операторів таксі, які легально працюють. Відповідно, ті оператори, які обслуговують пасажирські перевезення в режимі таксі, вийдуть на конкурс лише з тими документами, які в них є. Відповідно, конкурсний комітет побачить, хто підготувався, з якими документами, хто легально, а хто – нелегально працює в цьому бізнесі. По-друге, це дасть змогу поповнювати міський бюджет. Але для визначення точної суми департаменту економічної політики ще буде необхідно обрахувати, скільки коштуватиме місячне паркування таксі у цих зонах», – зазначив Віктор Щир.

З переліком адрес стоянок таксі у Львові можна ознайомитися тут.

Довідка. Згідно з даними Асоціації вільних профспілок автотранспортників, у Львові діє 10 ліцензованих служб таксі: TAXI 1500 – «Радар сервіс», «Навігатор-таксі», «Браво сервіс», Старт –ЗЕС, «Л-арм», «АЦ Алькор», «МіКО», «Львів Таксі», «Український автомобіліст», Софія радіо-таксі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук