У Львові затвердили межі Личаківського району

СуспільствоОрися Шиян, 1 грудня 201610730
У Львові затвердили межі Личаківського району
фото googlemaps
вул. Личаківська

1 грудня на сесії Львівської міської ради депутати затвердили план зонування Личаківського району міста. Це дасть можливість впорядкувати вимоги і контроль за забудовами у районі.

Згідно з містобудівною документацією, межі Личаківського району проходять магістральними вулицями Хмельницького, Зеленою, Вашингтона. На сході район межує з територією, яка належить сільським радам Лисиничів та Сорок-Львівських, на півночі – із територією Малехівської сільської ради, повідомляє прес-служба ЛМР.

Згідно з ухвалою, «план зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій (функціональних зон) населеного пункту, їхньої ландшафтної організації».

План зонування району встановлює однакові правила забудови міста із відповідними режимами забудови. У випадку його відсутності, передача земельних ділянок державної чи комунальної власності для містобудівних потреб у власність чи користування осіб забороняється.

У зв’язку з цим десятки підприємств впродовж року не могли оформити територію для своєї діяльності, пояснив на сесії міський голова Львова Андрій Садовий.

У проектних межах затвердженого генплану територія району разом з Винниківським лісопарком, який пропонують включити в межі міста, становить 3757,8 га. У ньому проживає 85,3 тис. мешканців.

У районі є об’єкти природно-заповідного фонду та рекреації, зокрема, парк «Знесіння», парк «Погулянка», а також Винниківський лісопарк.

Містобудівну документацію, яку сьогодні затвердили, ― «План зонування території Львова Том І. Частина 6. Зонування Личаківського району» розробив Державний інститут проектування міст «Містопроект».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук