У Львові змінились правила в’їзду у пішохідну зону

Туди впускатимуть транспорт за трьома видами перепусток

Головні новини Львова 18.07Ірина Ващишин, 18 липня 2016, 13:29 4737 3

У пішохідну зону Львова автомобілі впускатимуть за різнобарвними перепустками. Вони будуть зеленого, жовтого та червоного кольору. Запроваджують їх із 1 серпня.

Зелені перепустки видаватимуть мешканцям пішохідної зони, які там зареєстровані та проживають. Перепустка даватиме їм право на в’їзд, стоянку та паркування цілодобово.

«Зараз для мешканців ми розробляємо детальну схему паркувань і конкретні місця для стоянки закріпимо за кожним мешканцем. Але хочу наголосити, що перепустки попереднього зразка синього кольору залишаються чинними до першого серпня. Натомість для отримання нового дозволу потрібно звернутись у Муніципальну дружину. Також саме для мешканців ми скасували в’їзд у пішохідну зону за довіреністю. Бо саме так туди потрапляло безліч автомобілів, які до цієї частини міста жодного стосунку не мали. А через них не мали де припаркуватися люди, які справді там живуть», ― розповів керівник муніципальної дружини Юрій Діль.

Перепустки жовтого кольору видаватимуть автомобілям, які довозять товари до магазинів та закладів харчування в історичній частині Львова. Перебувати вони там можуть не більше години. Безоплатний в’їзд для них буде з 6:00 до 8:00. А от з 8:00 до 11:00 в’їзд уже платний.

«На місяць ця оплата складатиме приблизно 140 гривень. Підприємці знали про такі умови ще раніше, але нарікань від них ми не маємо. Деякі виробники готові були платити навіть значно більші суми. Кошти, зібрані із цієї оплати, ми зможемо використовувати на обслуговування болардів. Адже ремонт цих пристроїв після того, як через них намагались проскочити автівки без перепусток, щоразу обходиться нам у 3-4 тисячі гривень», ― додав Юрій Діль.

Що ж до спецтранспорту – для них у муніципальній дружині підготували перепустки червоного кольору. Їх видаватимуть безкоштовно. Йдеться про автомобілі комунальних підприємств, машини, які обслуговують поліклініку на вул. Руській, а також засоби, що належать священикам храмів, розташованих у пішохідній зоні. Але перебування такого транспорту має бути у спеціально відведених місцях.

Для отримання перепустки нового зразка потрібно звернутись у Ратушу, кабінет 1 (охорона) або за гарячим номером Муніципальної дружини – 259-00-15.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук