У Львові знову лунала навчальна тривога

Головні Новини за 04 лютогоМарта Когут, 4 лютого 2015, 19:10 1654 0

На головному проспекті міста працює лише один гучномовець, а на Сихові взагалі не чути сигналів тривоги.

Якщо у центрі міста тривожну сирену було добре чути, то в окремих спальних районах шансів дізнатись про можливу небезпеку – немає.

Ми вже звикли, що сирени вмикають лише для перевірки, або ж з навчальною метою, та чи знають люди, як діяти у разі реальної небезпеки? На це запитання львів’яни відповідають так: « Поняття немаю», «Люди всі так спокійно ходять, ніхто не звертає увагу, ну а я ще подумала: Кузьму мають привезти..», «Не знаю куди бігти, головне подалі». Тож з відповідей видно, що львівяни не надто переймались, почувши сирену. Справді страшно стало лише туристам. Альберто, турист з Іспанії говорить: «Декілька хвилин тому ми почули, що гудить сирена. І дуже налякались, бо подумали, що тут війна почалась. Адже у вас на Сході справжня війна. Але ми спитали людей і нам пояснили, що то лише навчання».

Коли звучить сирена, потрібно увімкнути проводове радіо, налаштувати радіоприймачі або телевізор на державні канали. Там скажуть, що робити. Якщо ж сирена Вас застала на вулиці - що відбувається, мають повідомляти гучномовці. Та навіть на головному проспекті міста ми почули тільки один гучномовець - неподалік пам'ятника Шевченку.

Якщо у центрі міста сирену чують усі, то в той самий час на Сихові - тихо. З дієвих сигналів оповіщення тут залишились хіба церковні дзвони. Під час Революції гідності набатом сповіщали про найгірші новини з Майдану. Отець Орест Фредина парох Храму Різдва пресвятої Богородиці зауважує: « Я не думаю, що це був би найкращий спосіб попереджувати, замість сирени бити в дзвони, бо сирена має своє покликання, дзвін має своє покликання. Звичайно, що ми у часі біди, лиха, так як було в час Революції гідності, почали дзвонити і це заклик того, що ми повинні зібратися разом».

Загалом у Львові найкраще сирену чули у районах, прилеглих до центру міста. У Рясному, Майорівці та в районі аеропорту львів’яни не вловили жодних сигналів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук