У Львові знову не змогли визначити переможців конкурсу перевізників

Конкурс перевізників супроводжується судовими позовами

ЕкономікаІрина Рєвунова, 24 квітня 20179830
У Львові знову не змогли визначити переможців конкурсу перевізників
фото ZAXID.NET
Перевізники майже чотири місяці працюють за тимчасовими договорами

Засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах Львова, яке мало відбутися зранку у понеділок, 24 квітня, знову перенесли через велику кількість судових позовів, пов’язаних із конкурсом.

Нагадаємо, договори з перевізниками, які обслуговують 46 міських маршрутів, закінчились ще 31 грудня 2016 року. Відтак, мерія уклала з перевізниками тимчасові договори, які мали діяти до 31 березня, і пізніше продовжила їх до кінця червня. Мерія також оголосила конкурс на визначення перевізників на маршрутах та затвердила новий проект договру, який передбачає штрафи для перевізників за невиконання його умов. На конкурс подалися комунальне АТП-1, приватні АТП-14630, «Фіакр-Львів», «Міра і К», які і зараз працюють на міських автобусних маршрутах, та рівненський перевізник «СВ Лайф».

Проте провести конкурс досі не вдалося. Перше засідання комітету відбулося 20 лютого, але тоді переможців не визначили. Після цього комітет два місяці не збирався через ухвалу про призупинення конкурсу, прийняту Дніпропетровським окружним адмінсудом за позовом ПП «Матеріал-Сервіс» з міста Кам’янського, яке нібито не змогло взяти участь у конкурсі через об'єднання маршрутів у великі лоти. Однак 18 квітня мерія виграла апеляцію, якою скасувала заборону Дніпропетровського адмінсуду.

Відтак, на ранок понеділка, 24 квітня, ЛМР призначила друге засідання конкурсного комітету. Проте більшість членів комітету (7 за перенесення, 6 – проти, 2 – утримались) відмовились починати засідання і проголосували за його перенесення.

Прихильники перенесення засідання аргументували це тим, що лишається чинною ухвала Франківського райсуду, прийнята ще в січні 2017 року. Тоді ГО «Розвиток громади» звернулась до суду через те, що її представника не включили до комітету. Суд спочатку прийняв процесуальну ухвалу про заборону засідань комітету на час розгляду справи, а пізніше – постанову, якою зобов’язав включити до комітету представника «Розвитку громади». Однак мерія з таким рішення не погодилась і подала низку апеляцій, чергове засідання по яких відбудеться 3 травня.

Директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич запевняла, що перепон для проведення засідання комітету немає, аргументуючи це тим, що склад комітету оновився після ухвали суду. Натомість юрист «Розвитку громади» Андрій Болюбаш наполягав, що будь-яке засідання до остаточного рішення суду буде незаконним, а членам комітету загрожує кримінальна відповідальність.

Відтак, більшість членів комітету таки відмовились починати засідання і проголосувала за його пернесення. Коли відбудеться наступне засідання – наразі не відомо.

На час, поки тривають суди і конкурс, перевізники їздять за тимчасовими договорами, які діятимуть до кінця червня і не передбачають жодної відповідальності за невиїзд на маршрути чи інші порушення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук