Львівська мерія оголосила конкурс для міських перевізників

Усі міські маршрутки мають бути обладнані GPS-системами

Львівська мерія оголосила конкурс для міських перевізників
фото 032.ua
Однією з умов конкурсу є наявність на кожному маршруті принаймні одного автобуса пристосованого для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями

Управління транспорту Львівської міської ради оголосило про проведення конкурсу на визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування. Про це 5 січня повідомила прес-служба Львівської міськради.

«Для всіх об’єктів конкурсу обов’язкова наявність на кожному маршруті не менше одного автобуса пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями; та наявність у перевізника GPS-системи, встановленої на транспортних засобах, які пропонуються для роботи на автобусних маршрутах загального користування, з обов’язковим технічним забезпеченням передачі даних в центр керування руху», – сказано у повідомленні ЛМР.

Зазначено, що інтервал руху, початок та закінчення роботи на маршруті визначаються паспортом маршруту. Дані щодо необхідної кількості автобусів на маршрутах можна переглянути тут.

Очікується, що результати конкурсу будуть оголошені 20 лютого.

Як відомо, до складу комісії, що визначатиме нових перевізників у Львові, увійшли громадські активісти.

«Склад конкурсного комітету від громадськості справді цікавий. Якщо комісія матиме більший вплив на прийняття тих чи інших рішень, результат може бути цікавий. Громадські організації будуть ставити питання про те, аби прописати у нових договорах з перевізниками штрафні санкції за неякісне надання послуг. Хоча ці договори я розглядаю як тимчасові, до моменту впровадження електронного квитка. Але рік – це не мало, і треба спробувати покращити за цей час ситуацію на ринку громадських перевезень Львова», – прокоментував представник громадської організації «Львів – безпечне місто» Мирослав Голяк.

Додамо, що зараз міські маршрути обслуговують комунальне АТП-1 та приватні АТП-14630, «Міра і К», «Фіакр-Львів» та «Успіх-БМ». Більшість договорів з перевізниками закінчуються 31 грудня 2016 року. Відтак, згідно із законодавством, конкурс мали би оголосити за два місяці до завершення терміну дії договорів, тобто у жовтні 2016 року. Таким чином, до кінця березня, поки проводитиметься конкурс, перевізники працюватимуть за тимчасовими договорами.

На кілька маршрутів, які обслуговує «Успіх БМ», конкурс не оголошуватимуть, оскільки термін дії договору з перевізником сплине пізніше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук