У Львові суд зупинив конкурс на визначення перевізників на 46 автобусних маршрутів

СуспільствоІ.Р., 27 січня 201720283
У Львові суд зупинив конкурс на визначення перевізників на 46 автобусних маршрутів
фото ZAXID.NET
Мерія оскаржить ухвалу суду

Франківський районний суд призупинив конкурс на визначення перевізників на 46 міських автобусних маршрутів Львова.

Наразі ухвала суду, прийнята 23 січня, ще не оприлюднена в судовому реєстрі. Проте директорка юридичного департаменту Львівської міськради Гелена Пайонкевич підтвердила ZAXID.NET, що суд дійсно призупинив конкурс.

Відповідну ухвалу суд прийняв у відповідь на позов ГО «Розвиток громади», яка оскаржила накази управління транспорту Львівської міськради про затвердження складу конкурсного комітету та про оголошення самого конкурсу.

«Є ухвала Франківського суду. В ухвалі зазначено, що наказ управління транспорту може зачепити інтереси «Розвитку громади», тому суд зупиняє дію документу. Чим наказ порушує інтереси «Розвитку громади», мені не відомо», – сказала Гелена Пайонкевич.

Зазначимо, що до складу конкурсного комітету з визначення перевізників на 46 маршрутах увійшли вісім громадських активістів. ГО «Розвиток громади» також подавала свого представника до складу комітету, проте він до комітету не увійшов.

Гелена Пайонкевич також повідомила ZAXID.NET, що Львівська міськрада оскаржуватиме ухвалу суду. Однак на час судової тяганини конкурс буде призупинений.

Водночас зі слів адвоката ГО «Розвиток громади» Андрія Болюбаша випливає, що позов на управління транспорту ЛМР подали через відмову включити до складу комітету представника організації.

«Хоч ми були перші по списку серед організацій, які подавали заявки на включення до складу комітету, нас туди не включили. Ми звернулися із запитом за поясненнями, однак у відповіді нам не назвали конкретних причин. Тому ми звернулися до суду з вимогою визнати протиправною відмову нашій організації та скасувати сам наказ», – заявив ZAXID.NET Андрій Болюбаш.

Нагадаємо, договори з перевізниками, які обслуговують 46 міських маршрутів, закінчились ще 31 грудня 2016 року. 3 січня 2017 року управління транспорту затвердило склад конкурсного комітету, а 5 січня оголосило сам конкурс, який мав завершитись у лютому. На час конкурсу перевізники працюють за тимчасовими договорами до кінця березня. Проте у зв’язку з призупинення конкурсу наразі невідомо, чи вдасться його провести у відведений час. Відтак, на маршрутах працюватимуть ті самі перевізники, які працюють зараз.

Додамо, що в нових договрах управління траснпорту планує передабчити штрафи за порушення перевізниками умов договору, зокрема за невиїзд на маршрути.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук