У Львові знову складатимуть «чорний список» водіїв-порушників

До 15 серпня керівники автотранспортних підприємств Львова напрацюють критерії, за якими вноситимуть водіїв-порушників до так званого «чорного списку». Відповідне рішення було ухвалено на засіданні робочої групи за участю керівництва управління транспорту та зв’язку Львівської міськради та керівників АТП, інформує прес-служба ГО «За якісний транспорт».

Під час наради робоча група узгодила, що уже за напрацьованими критеріями до 20 серпня кожне АТП складе свій список водіїв, які порушували правила дорожнього руху від часу запровадження у Львові нової транспортної мережі – від 1 січня 2012 року.

Як зауважив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка, ще не вирішили, чи будуть оприлюднювати цей список в медіа, оскільки водії посилаються на захист своїх персональних даних.

Активісти ГО «За якісний транспорт» запропонували, щоб керівники АТП обмінялись між собою списками водіїв-порушників, щоб ці водії не змогли влаштуватися на роботу на інше АТП. Проте більша частина керівників АТП не підтримала таку ідею, пояснюючи це тим, що підприємства і так мають відповідні вакансії.

Це питання розглядатимуть і на наступному засіданні робочої групи.

Зазначимо, що раніше список водіїв-порушників у Львові вела асоціація «Львівський пасажирський транспорт». На їхньому сайті містилася інформація про таких водіїв за 2008-2011 роки. Тут згадано водіїв, яких звільнили за «алкоголь», «порушення фіндисципліни», «хамство, злодійство», «нетактовну поведінку», а також прогули, спричинення ДТП, грубе поводження з людьми похилого віку, куріння тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук