У Львові зросла популярність SMS-інформування про час приїзду громадського транспорту

Найактивніший користувач послуги надіслав 453 SMS

У Львові зросла популярність SMS-інформування про час приїзду громадського транспорту
фото ZAXID.NET
Табличка з номером зупинки і номером для відправки SMS

З початку 2017 року у Львові послугою SMS-інформування про час приїзду громадського транспорту скористалися майже 5 тис. пасажирів, які надіслали понад 21 тис. запитів. При цьому найактивніший користувач послуги надіслав 453 SMS. Прикметно також, що у вересні-листопаді популярність сервісу значно зросла. Такими є результати дослідження ЛКП «Львівавтодор», оприлюднені на офіційній сторінці комунального підприємства у Facebook.

Згідно з дослідженням, у 2017 році SMS-інформування про час приїзду громадського транспорту скористалися 4967 пасажирів, майже половина з яких користувалися послугою більше одного разу, а 478 пасажирів надіслали понад десять SMS. Загалом пасажири надіслали 21246 SMS.

При цьому, «Львівавтодор» визначив рекордсмена – це абонент Vodafone, що 453 рази скористався послугою SMS-інформування, тобто в середньому пасажир відправляє 1-2 SMS на день.

Найчастіше пасажири хочуть дізнатися про час приїзду громадського транспорту на трамвайні зупинки «Шувар» і «Угорська» в напрямку центру, «Любінська – Виговського» в напрямку «Південного», зупинку на вул. Медової Печери, дві зупинки на Новому Львові («Литвиненка» і «Кибальчича»), зупинку «Академія мистецтв» в напрямку Сихова, кінцеву зупинку автобусів «Санта-Барбара», зупинку «Перинатальний центр» на вул. Вашингтона в обидві сторони.

«Загалом же кількість SMS росте із кожним місяцем, як через те, що районні адміністрації встановлюють знаки на зупинках, так і через те, що львів’яни звикають до сервісу», – мовиться в повідомленні «Львівавтодору». При цьому, як видно на графіку, найактивніше львів'яни почали користуватися послугою у вересні-листопаді.

Графік зростання кількості пористувачів послуги SMS-інформування

Крім того, у «Львівавтодорі» зазначають, що понад 95% SMS-відповідей було надіслано менш, ніж за хвилину, довше двох хвилин довелося чекати при отриманні 2,3% SMS.

Нагадаємо, що цьогоріч у Львові на зупинках громадського транспорту почали встановлювати знаки, що позначають кінець зупинки, з додатковою табличкою. На цій табличці вказаний унікальний номер зупинки. Аби отримати інформацію про час приїзду громадського транспорту, треба відправити SMS з номером зупинки на короткий номер 2214. Крім того, номер зупинки можна ввести в браузері смартфону у форматі lad.lviv.ua/номер зупинки і також отримати інформацію про рух громадського транспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук