<

У Львові зросла середньомісячна зарплата

ЕкономікаТетяна Слюсарчук, 12 листопада 201417110
У Львові зросла середньомісячна зарплата
фото ZAXID.NET

Середня заробітна плата у Львові станом на початок жовтня становить 2 726 грн, і це на 256 грн більше, ніж у вересні цього року. Відповідно до даних управління статистики Львова, найвищу зарплату своїм працівникам платять приватні підприємці у Галицькому районі Львова – 7 591 грн\міс., найнижчу – 3 441 грн\міс. – у Франківському районі Львова.

Про це під час розширеної апаратної наради з управлінцями Львівської міськради заявила начальник департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич.

«У порівнянні з минулим місяцем середня заробітна плата у місті зросла на 256 грн, однак і це не є достатнє зростання», - заявила Ірина Кулинич.

Вона також розповіла, що відповідно до аналізу управління економіки ЛМР станом на жовтень у місті зменшується кількість офіційно зареєстрованих найманих працівників. З 227 опрацьованих управлінцями підприємств, було зафіксовано зменшення офіційно найманих працівників на 157 людей.

«Однак, по місту спостерігається збільшення середньомісячної заробітної плати, відповідно зафіксовано збільшення податку з доходів фізичних осіб майже на мільйон гривень», - пояснила начальник департаменту економічної політики ЛМР.

Зі слів Кулинич, у розрізі районів міста найвищу середню зарплату своїм працівникам платять представники великих приватних підприємств. Так у Галицькому районі Львова середня зарплата станом на початок жовтня становить 7 591 грн\міс.  В цілому по Львові середній показник по зарплаті у середовищі бізнесу становить 5 407 грн\міс.

 «У бюджетних сферах Львова середня зарплата становить 3 334 грн\міс., найнижча зафіксована у Сихівському районі Львова – 2 939 грн\міс., найвища у Залізничному районі – 4 104 грн\міс.», - заявила Ірина Кулинич.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук