У Максима Стасіва, який лікується в Індії, погіршився стан здоров’я

Головні новини Львова 11.04Ольга Зеліско, 11 квітня 2016, 16:09 2103 0
дивіться також

Колишній пацієнт львівського ОХМАТДИТу 17-річний Максим Стасів, який потребує пересадки кишківника, досі перебуває на лікуванні в Індії. Зараз його стан погіршився, через інфекцію у хлопця піднялась температура.

Львівські лікарі, які постійно підтримують зв’язок з рідними Максима, кажуть, що це незначна зміна, індійські медики тримають усе під контролем.

«Максим зараз температурить, останні посіви показали, що в нього стафілокок. Йому постійно змінюють антибіотик, також Максиму повністю відмінили натуральне харчування, яке він отримував. Усе через те, що під час останніх обстежень комп'ютерної томографії виявили повітря. Сьогодні Максима по обіді мають знову обстежувати. А вранці був обхід, Максиму забрали катетер, через який він отримував парентеральне [штучне] харчування. Імовірно, що це і є причиною підвищення температури та інфікування», – розповіла лікар-анестезіолог Віра Приймакова.

Максиму на кілька днів змінять режим харчування, він отримуватиме інфузійну терапію.

Індійські лікарі і далі готують хлопця до операції, але через виявлену інфекцію змушені постійно її відкладати. Тож на чергу для надання трансплантата – кишківника, Максима ще не поставили.

«Мало бути засідання лікарської комісії (в Індії) на цьому тижні, але, на жаль, його відтермінували через те, що стан є нестабільний. Наразі на чергу його не можуть ставити. Але індійські лікарі постійно тримають це під контролем. Постійно йде обговорення, аби якомога швидше поставити його на чергу», – зазначила Віра Приймакова.

За останніми даними, коштів на лікування у сім'ї Максима Стасіва достатньо. Один день перебування в індійській клініці разом з медикаментами, харчуванням та консультацією лікарів коштує 100 доларів.

Нагадаємо, у січні львівські медики виявили у 17-річного Максима рідкісну хворобу – синдром Ледда (неповний поворот кишківника), у зв’язку з чим йому видалили майже весь кишківник. Відтак єдина можливість його врятувати – це пересадка кишківника. Зробити цю операцію погодилися індійські лікарі. За рекордно малий час в Україні (і не тільки) вдалося зібрати для Максима понад 250 тис. євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук