У Міноборони розповіли подробиці про призов офіцерів запасу

Представник управління зв’язків з громадськістю Збройних сил України Юзеф Венскович розповів, що призов офіцерів запасу до української армії розпочнеться вже у найближчі тижні. До того ж, за його словами, набиратимуть невелику кількість офіцерів – «про тисячі не йдеться».

«Зараз наказ (міністра оборони про призов до війська офіцерів запасу) перебуває у Міністерстві юстиції на державній реєстрації. Орієнтовно до кінця тижня він має бути зареєстрований. Далі буде процедура надання відповідних розпоряджень до військкоматів – це також займе один-два дні», – сказав Венскович в коментарі BBC Україна.

Призиватимуть офіцерів за військовими спеціальностями, щодо яких у армії існує некомплект.

Водночас речник ЗСУ наголосив, що нестача молодших офіцерів у ЗСУ не є критичною.

«Не можна говорити про якийсь великий некомплект. Життя не стоїть на місці – у когось закінчується контракт і він звільняється, хтось переходить на вищі посади. Тобто, йде переміщення по кар’єрних щаблях і відповідно звільняються посади первинних офіцерів», – пояснив прес-офіцер.

Нагадаємо, 30 травня міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про призов офіцерів запасу на службу в ЗСУ. за рішенням міністра, за призовом можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, закінчили військову кафедру, мають вищу освіту і первинне офіцерське звання.

В той же час офіцерів запасу не залучатимуть до виконання завдань в зоні АТО за умови, якщо вони особисто не підпишуть контракт і особисто не погодяться на службу в АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук