У міськраді Львова створили інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю

СуспільствоІрина Скіць, 19 червня 20159851

Депутати Львівської міської ради проголосували за створення інспекціі державного архітектурно-будівельного контролю Львівської міської ради. За відповідну ухвалу проголосували 65 депутатів.

Інспекцію створять з 1 вересня 2015 року н​а виконання закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства».

Інспекція держархбудконтролю міської ради отримає повноваження надавати  дозволи на будівництво об’єктів 1-4 категорії, а також приймати рішення про приведення цих об’єктів в експлуатацію. Також інмпекція отримає право контролювати, проводити відповідні перевірки, складати протоколи про адміністративні правопорушення, виступати позивачем та відповідачем у суді.

«На розгляд наступної сесії будемо пропонувати штатний розпис, положення про його діяльність та виділення приміщення для роботи інспекції та для архіву», - зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Відтак до наступної сесії чиновники готуватимуть необхідні документи та зміни до попередніх ухвал ЛМР.  Водночас міський голова Львова Андрій Садовий має визначити чисельність штату інспекції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук