У Національному музеї відкрилась спільна виставка трьох художників

Головні Новини за 05 листопадаВікторія Іваскевич, 6 листопада 2014, 11:03 249 0

У Львівському національному музеї можна побачити спільну виставку одразу трьох художників. Це роботи творчого подружжя Наталі Кручкевич та Михайла Сидоренка та Романа Яціва.

Виставку автори називають результатом творчої дружби. Кажуть, їм імпонують роботи одне одного. Всі троє, здебільшого, працюють у жанрі пейзажу. Багато уваги звертають на світло та колір.

Вони кожний по своєму різний, бачення тої природи, особливо, це пленерне малярство, особливо, в основному це представлена природа і бачення тої природи так як кожен відчуває її по собі, - переконаний директор Національного музею імені Шептицького Ігор Кожан.

Романа Яціва львів'яни перш за все знають як мистецтвознавця та проректора Львівської академії мистецтв. Хоч роботи свої пан Роман виставляє не вперше. Розповідає, техніки, які вивчає, часто перевіряє на власних роботах. Раніше писав маслом, втім перейшов на акрил. Адже, так більше може експерементувати із кольором та формою.

Художник Роман Яців розповідає: "Мені дуже імпонує двадцяте століття в проявах своїх, модернізм, ключові таки пункти моїх зацікавлень наукових і я роблю спробу трохи експресіоністичну, трошки футуристичну, трактувати форму і адаптую до свого розуміння світу".

Яців розповідає, його світ відкритий та повний оптимізму. Позитивні емоції несуть цьому світу і Михайло та Наталя. Подружжя черпає натхнення у подорожах.

Наталя розповідає, її пейзажі більш приземлені, чоловіка ж, навпаки, тягне до простору. У Михайла багато моря та гір. Також символічні абстракції.

Експозиція триватиме щонайменше до кінця місяця. Автори також виставили на продаж три полотна. Виручені кошти передадуть на потреби український вояків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук