У Нацраді з телерадіомовлення не бачать підстав для припинення трансляції «1+1»

У Нацраді з телерадіомовлення не бачать підстав для припинення трансляції «1+1»
Голова Нацради з телерадіомовлення Юрій Артеменко заявив, що є час до 23 січня для видачі бланка ліцензії телеканалу «1+1»

Голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко заявив, що телеканал «1+1» може продовжувати мовлення навіть за відсутності бланка ліцензії, адже вже прийняте рішення Нацради про продовження її терміну дії. Про це повідомив «Детектор медіа».

Артеменко висловив здивування заявою телеканалу про те, що його намагаються позбавити ліцензії.

«15 грудня Національна рада переоформила і продовжила ліцензію «1+1». За це рішення проголосували всі члени Нацради. Розгляд заявки каналу тривало шість місяців через численні недоліки з боку ліцензіата, які представники ліцензіата виправляли разом зі співробітниками нашого апарату. Ми прийняли рішення, як тільки були виправлені всі недоліки», – зазначив Артеменко.

Далі, нагадав він, відбулася націоналізація «ПриватБанку». У зв’язку з цим Нацрада запитала у каналу «1+1» оновлені дані про кінцевих бенефіціарів. Спочатку усно, а вчора, 28 грудня, заступник голови Нацради Уляна Фещук відправила «1+1» офіційний запит щодо бенефіціарів.

«Тим часом «1+1» від нас вимагав терміново видати їм бланк ліцензії. Ми їм відповідали, що не маємо права видавати раніше завершення терміну дії ліцензії – тобто раніше 29 грудня. Цікаво, що в законі не вказано кінцевий термін видачі бланка продовженої ліцензії. За нашою загальною практиці ми видаємо бланк ліцензії протягом 30 днів з моменту сплати ліцензійного збору», – сказав голова Нацради.

За словами Артеменка, Нацрада не виставляла «1+1» рахунок на сплату ліцензійного збору, оскільки чекає оновлені дані для ліцензії.

«Вони самі оплатили ліцензійний збір 23 грудня без виставлення рахунку, навіть переплатили удвічі. Ми їм будемо повертати половину суми», – повідомив він.

Оскільки ліцензійний збір сплачено 23 грудня, Нацрада вважає, що має час на видачу бланка продовженої ліцензії до 23 січня.

«Чому вони так поспішають – я не знаю. Можливо, це якось пов’язано з «ПриватБанком», – припустив Артеменко.

Глава Нацради наголосив, що «1+1» може продовжувати мовлення навіть за відсутності бланка ліцензії, адже вже прийняте рішення Нацради про продовження її терміну дії.

Нагадаємо, 29 грудня на сайті «1+1» було оприлюднене звернення від імені керівництва та низки співробітників телеканалу до президента, спікера і прем’єра. У ньому сказано, що «1+1» намагаються позбавити ліцензії. стверджується, що за проблемами телеканалу стоїть Адміністрація президента.

Як відомо, медіагрупу «1+1 медіа», куди входить телеканал «1+1» та інші ЗМІ, контролює Ігор Коломойський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук