У ніч на вівторок на Ростовській АЕС сталася пожежа

СвітРоман Ганкевич, 10 лютого 20158980
У ніч на вівторок на Ростовській АЕС сталася пожежа
фото Wikipedia
Ростовська АЕС

У ніч з понеділка на вівторок, 10 лютого, на технологічному майданчику Ростовської АЕС сталося загоряння водню. Пожежу, яка виникла внаслідок цього, ліквідували, постраждалих і загрози радіаційного забруднення немає. Про це повідомили у відділі МНС РФ по Ростовській області, передає NR2.

«У понеділок в 22:52 на технологічному майданчику Ростовської АЕС в 300 метрах від першого енергоблоку сталося загоряння водню на запірній арматурі ресивера, що входить в об'єднаний газовий охолоджувальний корпус. Негайно до району НС були направлені пожежні і рятувальні підрозділи МНС Росії. Проведено заходи з виведення пошкодженого ресивера із загальної системи охолодження, перекриттю технологічних трубопроводів і витіснення водню інертним газом (азот)», - заявили в МНС.

Зазначається, що в 0:33 вівторка пожежу було ліквідовано.

«Постраждалих, загрози персоналу станції і населенню немає, загрози радіаційного забруднення і порушення технологічного процесу немає. За міжнародною шкалою оцінки ядерних подій INES, подія оцінюється як «Рівень - 0, нижче шкали», тобто є не суттєвим для безпеки. Радіаційний фон на промисловому майданчику АЕС та прилеглій території в нормі», - йдеться у повідомленні російських надзвичайників.

Зауважимо, що Ростовська АЕС є філією ВАТ «Концерн Росенергоатом». Підприємство розташоване на березі Цимлянського водосховища в 13,5 км від міста Волгодонська. На АЕС експлуатуються реактори типу ВВЕР-1000 з встановленою потужністю 1000 МВт. Енергоблок № 1 введено в промислову експлуатацію в 2001 році, енергоблок №2 - у грудні 2010 року. Фізичний запуск енергоблоку №3 відбувся в листопаді 2014 року, а т.зв енергозапуск - у грудні 2014 року. Ведеться будівництво енергоблоку №4.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук