У Нідерландах оголосили офіційні результати референдуму щодо асоціації Україна-ЄС

Проти асоціації з Україною проголосував 61% респондентів

СвітОксана Руда, 12 квітня 20160
У Нідерландах оголосили офіційні результати референдуму щодо асоціації Україна-ЄС

Виборча рада Нідерландів оголосила офіційні результати референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС, що відбувся у цій країні 6 квітня.

Згідно із офіційними результатами, «проти» ратифікації угоди Нідерландами проголосував 61% респондентів (приблизно 2,5 млн людей). «За» проголосували 38, 21% респондентів ( приблизно 1, 57 млн людей). Явка склала 32,28% (з близько 12,86 млн тих, що мають право голосу, близько 4,15 млн скористалися ним).

«Явка виборців становила 32,38%, а це означає, що було досягнуто порогу явки в 30%. Результати референдуму є консультативним висновком, що відкидає закон про затвердження Угоди про асоціацію. Це означає, що уряд має переглянути закон. Результати консультативного референдуму не є обов'язковими», – йдеться в повідомленні на офіційному сайті Виборчої ради Нідерландів у вівторок, 12 квітня.

Як повідомляв ZAXID.NET, раніше прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте заявив, що, за попередніми результатами референдуму, процес ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС у Нідерландах не зможе просто продовжуватись у зв'язку з негативними результатами. Уряд Нідерландів заявив, що буде вести консультації з парламентом, а також ЄС та урядом України, щоб знайти прийнятне для всіх сторін рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук