Голландський адвокат побачив в референдумі щодо асоціації ЄС з Україною ознаки незаконності

Організатори референдуму в Нідерландах збирали підписи за його проведення під хибним приводом

Голландський адвокат побачив в референдумі щодо асоціації ЄС з Україною ознаки незаконності

Нідерландський адвокат Герард Спонг переконаний, що референдум щодо ратифікації угоди про асоціацію між Україною і ЄС був незаконним, пише «Європейська правда» з посиланням на нідерландське видання De Telegraaf.

За словами Спонга, уряду навіть варто було б розпочати кримінальне розслідування проти організаторів голосування, яке відбулося в середу. Адже вони збирали підписи для проведення референдуму під хибним приводом. Йшлося насправді про нідерландське невдоволення ЄС, а не про асоціацію з Україною.

Спонг звернув увагу на те, що самі організатори визнали в одному з інтерв’ю, що українсько-європейська угода їх не цікавить.

«Організатори самі в інтерв’ю NRC це визнали. А це злочин, бо згідно зі статтею 98 закону про консультативний референдум, заборонено збирати підписи під хибним приводом», – пояснив адвокат.

Нагадаємо, в середу, 6 кквітня, в Нідерландах відбувся референдум, на якому більшість з тих, що прийшли, висловилися проти асоціації ЄС та України. При цьому явка на ньому склала приблизно 30%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук