У Нідерландах зросла кількість противників асоціації з Україною

СвітАндрій Стець, 12 березня 2016316119
У Нідерландах зросла кількість противників асоціації з Україною
фото Getty Images

За місяць до референдуму в Нідерландах збільшилась кількість тих, хто готовий голосувати проти асоціації з Україною. Такими є результати центру I&O Research, пише «Європейська правда» з посиланням на NOS.

Згідно з інформацією, з урахуванням тих виборців, які ще не визначилися щодо свого голосу, а таких 23%, 33% голландців готові підтримати українську угоду, а 44% проголосують проти неї.

При цьому, у випадку відсутності варіанта «ще не визначився», 57% опитаних обирають варіант проти і 43% - за.

У лютому, за даними опитування цього ж центру, кількість тих, хто був готовий сказати «так» ратифікації угоди, становила 44,5%. В той же час кількість противників угоди була 55%.

Щодо явки, то наразі 37% голландців стверджують, що підуть голосувати.

Серед тих, хто декларує намір піти на референдум 59% проголосують проти угоди, 41% - за. В той же час 59% тих, хто не збирається голосувати підтримують асоціацію, а 41% виступає проти неї.

Зазначимо, що референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС має відбутися у Нідерландах 6 квітня. Його результати не матимуть обов'язкового харектеру, проте в країні та в ЄС надають йому великої ваги. Проведене у січні опитування показало, що більшість виборців Нідерландів виступають проти ратифікації документа.

Нідерланди вже завершили процедуру ратифікації угоди про асоціацію в липні 2015 року. Її схвалили обидві палати парламенту, а після - король.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук