У Німеччині поліція закрила найбільший бордель за несплату €17,5 млн податків

СвітЯ.І., 15 квітня 20163800
У Німеччині поліція закрила найбільший бордель за несплату €17,5 млн податків
фото EPA
За діяльністю борделю спостерігали декілька років

У Берліні поліція, податківці і митники провели спецоперацію у найбільшому в Німеччині публічному домі. Як інформує видання «Німецька хвиля», підчас нальоту правоохоронців у борделі «Артеміс» було арештовано двох менеджерів клубу, пов’язаних із байкерським клубом «Hells Angels» і чотирьох так званих «мадам». Поліція звинувачує керівництво борделю у торгівлі людьми, податковому шахрайстві і несплаті соціальних внесків.

У нальоті брали участь 900 поліцейських. Під час спецоперації у борделі було 117 проституток та понад 100 їх клієнтів. За даними поліції, у клубі працювали жінки зі Східної Європи, Росії і кількох арабських країн.

Головний прокурор Берліну Андреас Бем каже, що провадження було порушене через ухилення від сплати податків.

Поліція звинувачує менеджерів клубу у тому, що проститутки хоч працювали як фрілансери, але насправді були звичайними працівниками із визначеними годинами праці, фіксованими цінами на послуги, а також інструкціями як ці послуги надавати.

Міхаел Кулус із берлінської митниці каже, що сума несплачених проститутками соціальних внесків сягає 17,5 млн євро. До цього додаються також несплачені податки – 5 млн євро.

У Німеччині проституція легалізована із 2002 року. Обороти цієї галузі сягають 16 млрд євро в рік, а кількість проституток в останні роки подвоїлась і становить 400 тис.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук