У низці країн Європи у новорічну ніч відбулися напади на жінок

Поліція підозрює у нападах вихідців із арабських країн

СвітАндрій Стець, 8 січня 20168120
У низці країн Європи у новорічну ніч відбулися напади на жінок
фото dpa
Юрба чоловіків на привокзальній площі в Кьольні у новорічну ніч

Інформація про напади на жінок, пограбування та безлади, подібні до тих, що сталися у ніч на 1 січня у Кьольні, надходять із Швейцарії, Австрії та Фінляндії.
Про це повідомляє Deutsche Welle.

Поліція Цюриха повідомила, що у місті близько 25 жінок, які відвідали вуличні новорічні святкування, стали жертвами пограбувань. Шестеро із них заявили також про сексуальні домагання з боку темношкірих чоловіків.

Також схожі випадки розслідує поліція австрійського Зальцбурга. За словами речниці місцевої поліції, заявити про ці злочини жінок підштовхнули новини про масові напади у німецьких містах, передусім, в Кьольні.

Про незвичайно високий рівень сексуальних домагань в новорічну ніч також заявила фінська поліція.

«Такого типу домагань не було під час попередніх новорічних святкувань або інших схожих заходів. Це абсолютно нове явище для Гельсінкі», - заявив заступник голови місцевої поліції Ілкка Коскімакі.

Зокрема, на залізничному вокзалі фінської столиці, де у новорічну ніч зібралася тисяча шукачів притулку, переважно з Іраку, зареєстровано три випадки сексуальних нападів.

Нагадаємо, що у ніч на 1 січня у центрі Кьольні, біля головного вокзалу та поблизу Кьольнського собору, групи чоловіків,  чия зовнішність, як зазначає поліція, може вказувати на їхнє «арабське чи північноафриканське» походження оточили, напали та пограбували жінок.

Поліція почала розслідування відносно 16 чоловіків північноафриканського походження, які можуть бути причетні до нападів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук